ПРОДАВА УЛЕЙ

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот любо » 14 Авг 2017, 22:06

Bedoaneta2012 написа:Може ли да си поръчам един ?От 2 дни набирам телефона който е даден но никой не отговаря на него

0894787379 - Любо
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот любо » 15 Авг 2017, 16:14

Ето и едно клипче - как работи улея;
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот yavor_penev » 21 Авг 2017, 20:25

любо написа:Ето и едно клипче - как работи улея;

здравей желая едно улейче с по възможност за отстъпка от мод към мод :bc: . старият ми улей се разду и се скапа време е за нещо по-модерно. имаме си телефоните когато е готов да се чуем.
БЛАГОДАРСКО!!!
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот darvara71 » 12 Сеп 2017, 10:23

Здравей :9d: ,една поръчка за улей за един приятел,аз имам и съм много доволен,пиши когато е готов и нали си е 40лв още ,пращам ти данните ми на лични :59:
Поздрави!
ЗЛАТО газиме,БЕДНИ одиме!
darvara71
 
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Апр 2015, 21:27
Местоположение: Белоградчик

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот yavor_penev » 26 Ное 2017, 09:24

darvara71 написа:Здравей :9d: ,една поръчка за улей за един приятел,аз имам и съм много доволен,пиши когато е готов и нали си е 40лв още ,пращам ти данните ми на лични :59:
Поздрави!

Адмирации Любо за улейчето много Благодаря :96:
Колеги,
ако още се питате дали ви трябва улей и дали този работи отговора на двата въпроса е ДА и ДА.
Улеите са превъзходни компактни удобни и производителни. Улея е 100% необходим да присъства в арсенала на всеки златар е тези улеи са просто невероятни. :96: :96: :96:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот Niki_Totev » 03 Окт 2022, 10:54

Здравейте,
Макар и темата да е доста стара, все пак ще попитам дали случайно все още има налични от тези улеи? Не виждам авторът да има опция за ЛС, затова пиша в темата. :)
Niki_Totev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Сеп 2022, 13:32

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот admin » 03 Окт 2022, 21:01

Доколкото знам не е актуална отдавна!
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот любо » 06 Окт 2022, 22:38

Niki_Totev написа:Здравейте,
Макар и темата да е доста стара, все пак ще попитам дали случайно все още има налични от тези улеи? Не виждам авторът да има опция за ЛС, затова пиша в темата. :)

Бързаш ли за улея? Щото не ми остава време да ида да взема мтериалите . Ако искаш такъв, ще гледам да ти направя един, но цената вече не е същата, щото всичко вдигнаха. След понеделник ще кача новата цена и ако искаш ще ти пратя
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот Niki_Totev » 10 Окт 2022, 10:57

Здравейте!
Аз междувременно се сдобих с един улей, но нещо не ми харесва напълно. Ако може, напишете актуална цена, за да помисля дали да се възползвам.
И един малко страничен въпрос от пълен аматьор като мен: как е правилната работа с улея - да се промива след всяка прекарана кофичка, или може да се пуснат да кажем 3-4 кофи през него и след това да се промие? Т.е. има ли някакво пределно количество материал, който минава през него, след което задължително трябва да се промие стелката?

Благодаря!
Niki_Totev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Сеп 2022, 13:32

Re: ПРОДАВА УЛЕЙ

Мнениеот admin » 16 Окт 2022, 13:41

Niki_Totev написа:Здравейте!
Аз междувременно се сдобих с един улей, но нещо не ми харесва напълно. Ако може, напишете актуална цена, за да помисля дали да се възползвам.
И един малко страничен въпрос от пълен аматьор като мен: как е правилната работа с улея - да се промива след всяка прекарана кофичка, или може да се пуснат да кажем 3-4 кофи през него и след това да се промие? Т.е. има ли някакво пределно количество материал, който минава през него, след което задължително трябва да се промие стелката?

Благодаря!
Здравей! Част от въпроса не е за този раздел, но като нов колега ще отговоря. Не е необходимо да промиваш често улея. Спокойно можеш да пуснеш 4,5 латексови кофи, може и цял ден да работиш стига водата да правилно регулирана така, че да не задръстване и съответно да не изхвърли златинките! Успех!
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Продавам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop