Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

moderator:магдалена

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот admin » 13 Май 2023, 09:03

Като гледам посещенията започвам да се чудя искате ли изобщо да има форум?! Нужен ли Ви е такъв или всички вече са задобряли или са се изнесли в други платформи. Говориме за срещи, за общи излети и т.н. Смятате ли, че това ще продължи ако загасиме светлините? Интересно ще ми е мнението Ви, всичко останало е лесно, става за миг!
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 13 Май 2023, 10:29

Мойто мнение го знаеш!
Аз си държа на форума и не искам той да се закрива! И за мен няма значение дали има какво да науча вече от него или не. Би трябвало и за другите колеги да е така.
Уважавам всичко, което съм научила от форума, уважавам голяма част от колегите в него и не бих захвърлила и изоставила всичко ей така с лека ръка! Има още много какво да пиша по въпроса, но ще спра до тук, защото мисля че бях достатъчно ясна по въпроса!!!
На мен също ми е интересно мнението на останалите колеги.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1568
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот admin » 21 Май 2023, 19:45

Ще помисля за някои промени в разделите.Спирам чата за неопределено време! Относно разделите електроника Маги и Наско да отговарят или не по тяхно усмотрение!
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот lyubo_lbm » 27 Май 2023, 20:54

Здравейте Приятели! Моето мнение е Да продължи да съществува този форум во веки веков. Това което аз съм научил от форума а и други няма кой да ти го поднесе. Имаме още много да учиме и да усъвършенстваме. Защо ли ? Защото химията е необятна наука. Интересно е Да отидеш на някоя река да си направиш разходка сред природата и в същото време да уловиш някоя златинка. :ba7:
lyubo_lbm
 
Мнения: 172
Регистриран на: 19 Сеп 2018, 16:34

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 13 Юни 2023, 21:26

Срока за заплащането на домейн и хостинг за форума изтича до няколко дни!
Така като гледам никой не изявява желание да подпомогне за съществуването на форума и оставя това отново на администрацията. Някои хора казват, че искат форума да съществува, но само до там...
Други пък понаучиха това-онова, позадобряха и решиха да не си правят труда и да влизат у форума, камо ли пък нещо друго.
На никой не му минава през акъла, че форума има подръжка, която вече толкова години я прави администрацията, но разликата е, че сега живеем в други времена, нещата не са като преди 5, 6 - 7 години. Света вече е друг, всички цени и такси вървят стремглаво нагоре. Нормално е при това положение и администрацията да изпитва затруднения и точно поради тази причина предложих да помагаме и ние. Нарочно писах по-отрано по този въпрос за да може всеки да си прецени кога и какво може да даде и не мога да повярвам, че все още няма никакъв напредък по този въпрос!
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1568
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 28 Мар 2024, 23:37

магдалена написа:Здравейте колеги!
Може би всички или поне повечето от вас знаете, че за подръжката на форума трябва всяка година да се заплаща ( за домейн и хостинг) . И понеже, от както форума съществува, всяка година това се заплаща от администрацията аз имам предложение, който има желание разбира се, да помагаме за тази сума. Вярвам, че на никой член на форума няма да му е проблем да се лиши от една кутия цигари годишно. Тези средства определено биха помогнали много за по нататъчното развитие на форума, пък нищо чудно и да почнем пак да правим събори, ако повече колеги решат да се включат и се съберат повече от необходимото за заплащане за подръжката на форума. Разликата може да отиде именно в някоя и друга сбирка. Предполагам, че може би всеки от нас е наясно, че и организирането на подобни сбирки не е никак лесно, а и също изисква не малко средства, който смятам, че не е редно да се поемат само от администрацията, още повече, че на много от нас този форум ни е бил много полезен и все още е и ще бъде. Като цяло форума е много добър и съдържа толкова много разнообразна информация и е полезен на толкова много хора и може да бъде полезен на много повече хора в бъдеще. Лично аз с удоволствие без да се замислям бих се лишила от кутия цигари или 3-4 кафета в помощ на форума и неговото бъдещо развитие. Надявам се, че повечето от колегите ще се съгласят с това мое предложение.


Тази година пиша малко по-късно, но все още има достатъчно време да се съберат парички за форума, ако има желаещи разбира се.
Моля колегите които желаят да пишат тук или на лично на администрацията.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1568
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот магдалена » 30 Мар 2024, 17:41

Здравейте колеги!
Искам да добавя още, че всеки който подпомага форума в следващата 1 година ще има достъп до всички теми и раздели без ограничения.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1568
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Предишна

Назад към Правила на форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop