Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

moderator:магдалена

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот Eli » 28 Юли 2014, 14:20

При мен няма проблем :9d:
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
Eli
 
Мнения: 884
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:52
Местоположение: Варна

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот pscorpions » 24 Юни 2015, 07:58

niki 67 написа:Здравейте, колеги. Имам предложение, да се направи чат и в новия ни форум. Да бъде всекидневен, айде само вечер примерно и определено не мисля, че чата ще пречи за развитието на форума а напротив, ще го подпомогне. :59: Дайте мнение колеги да обсъдиме предложението. :a5:


Аз имам предложение чата да не се спира. Питала съм колеги защо се спира, обясниха ми защото не се пише в темите. Не съм съгласна с това мнение. Точно в чата се раждат нови идеи, нови теми, нови сбирки. Има хора които работят на смени и не могат да влязат за малкото време в което е включен, а има и други които могат през деня да комуникират по между си. Ето както е фейса, по всяко време можеш да видиш дали твой приятел е на линия и да му пишеш.Аз обичам да контактувам с хората, ако някой не обича да не си чати.Тук в чата се запознах с много колеги, пишем, споделяме. Какво по хубаво от това.
Ядосвам се сутрин когато вляза във форума, искам да Ви кажа добро утро и няма чат.Ако има някаква причина, поради която не може да бъде пуснат непрекъснато нека я знаем.Но съм регистрирана в най различни форуми с чат и е включен нон стоп.Зная че има хора които са против чата, но никой не ги задължава да го ползват, а такива като мен които го ползват са лишени от това право при спирането му. Ето сега преди минути админа пита - да спирам ли? Защо, това че той няма време, лишава и другите които имат.
Това е мое мнение с което никой не ангажирам, нека го обсъдим всеки да си каже мнението.
Аватар
pscorpions
 
Мнения: 73
Регистриран на: 22 Сеп 2014, 10:17

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 24 Юни 2015, 16:42

Точно така раждат се идеи за ..... и общо взето там си остават :a5:
според мен чата си е добре така защото хората си наредиха алкохолните запаси по него за години напред. Е за пример чух се вчера с Г-н 67-ми имал към 200 кила ракия и според чата си ги нагласил да са му окей до нова година. Ако се сложи за постоянно чато :ba7: он требе си доизбие мазето за склад :40: :friends:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот haifisch » 24 Юни 2015, 19:41

yavor_penev написа:Точно така раждат се идеи за ..... и общо взето там си остават :a5:
според мен чата си е добре така защото хората си наредиха алкохолните запаси по него за години напред. Е за пример чух се вчера с Г-н 67-ми имал към 200 кила ракия и според чата си ги нагласил да са му окей до нова година. Ако се сложи за постоянно чато :ba7: он требе си доизбие мазето за склад :40: :friends:


:cb8:
Чата е за общи приказки, но за съжаление се използва и за обсъждане на идеи и проблеми, които впоследствие остават в хронологията и не могат да бъдат намерени от някой нуждаещ се. Това не е сайт за запознаства, това е форум с претенции за професионален и като такъв е редно диалога да се води в тема в съответния раздел. Иначе, чатове се оформят всяка неделя в София на кафе "Пчелата", във Варна всеки последен петък от месеца в пицария "Тримата мускетари" (имам участие в този "чат"), сигурен съм, че има и други "чат стаи". :40: :2e1:
Не бъркай личността ми с поведението ми. Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти.
Аватар
haifisch
 
Мнения: 209
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 10:59
Местоположение: Бургас

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 24 Юни 2015, 19:48

haifisch написа:
yavor_penev написа:Точно така раждат се идеи за ..... и общо взето там си остават :a5:
според мен чата си е добре така защото хората си наредиха алкохолните запаси по него за години напред. Е за пример чух се вчера с Г-н 67-ми имал към 200 кила ракия и според чата си ги нагласил да са му окей до нова година. Ако се сложи за постоянно чато :ba7: он требе си доизбие мазето за склад :40: :friends:


:cb8:
Чата е за общи приказки, но за съжаление се използва и за обсъждане на идеи и проблеми, които впоследствие остават в хронологията и не могат да бъдат намерени от някой нуждаещ се. Това не е сайт за запознаства, това е форум с претенции за професионален и като такъв е редно диалога да се води в тема в съответния раздел. Иначе, чатове се оформят всяка неделя в София на кафе "Пчелата", във Варна всеки последен петък от месеца в пицария "Тримата мускетари" (имам участие в този "чат"), сигурен съм, че има и други "чат стаи". :40: :2e1:

а кога ще има чат стая в Бургас... :a5: щ :a5: е е супер да се види една група от Гларуси :59: .. Апропо Скорпи виж запитването ти тук роди идеи ако беше в чата както се каза ще си остане в хронологията. Евала баче :39: :bc:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот haifisch » 24 Юни 2015, 20:17

yavor_penev написа:а кога ще има чат стая в Бургас... :a5: щ :a5: е е супер да се види една група от Гларуси :59: .. Апропо Скорпи виж запитването ти тук роди идеи ако беше в чата както се каза ще си остане в хронологията. Евала баче :39: :bc:

Ти си ми в графа приятели във фейса, снимки не видя ли от днес? Днес за няколко часа научих повече от колкото за една година четене по форумите.
Изображение

Тази е правена след обяд, събиране на билки за Еньов ден и разучаване принципа на гаваната. Определено смятам да си изработя една и да промивам с нея. Гарета ще отиде за подарък на някой.
Изображение
Не бъркай личността ми с поведението ми. Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти.
Аватар
haifisch
 
Мнения: 209
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 10:59
Местоположение: Бургас

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 24 Юни 2015, 20:24

о да видях видях :59: :96: за гаваната няма спор. Наблюдавах един стар разбойник какви чудеса върщи с нея.
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот niki 67 » 24 Юни 2015, 20:40

pscorpions написа:
niki 67 написа:Здравейте, колеги. Имам предложение, да се направи чат и в новия ни форум. Да бъде всекидневен, айде само вечер примерно и определено не мисля, че чата ще пречи за развитието на форума а напротив, ще го подпомогне. :59: Дайте мнение колеги да обсъдиме предложението. :a5:


Аз имам предложение чата да не се спира. Питала съм колеги защо се спира, обясниха ми защото не се пише в темите. Не съм съгласна с това мнение. Точно в чата се раждат нови идеи, нови теми, нови сбирки. Има хора които работят на смени и не могат да влязат за малкото време в което е включен, а има и други които могат през деня да комуникират по между си. Ето както е фейса, по всяко време можеш да видиш дали твой приятел е на линия и да му пишеш.Аз обичам да контактувам с хората, ако някой не обича да не си чати.Тук в чата се запознах с много колеги, пишем, споделяме. Какво по хубаво от това.
Ядосвам се сутрин когато вляза във форума, искам да Ви кажа добро утро и няма чат.Ако има някаква причина, поради която не може да бъде пуснат непрекъснато нека я знаем.Но съм регистрирана в най различни форуми с чат и е включен нон стоп.Зная че има хора които са против чата, но никой не ги задължава да го ползват, а такива като мен които го ползват са лишени от това право при спирането му. Ето сега преди минути админа пита - да спирам ли? Защо, това че той няма време, лишава и другите които имат.
Това е мое мнение с което никой не ангажирам, нека го обсъдим всеки да си каже мнението.

Подкрепям колежката в искането и чата да не се спира! И Марян и Ели знаят мнението ми, който има какво да напише в темите ще го напише, който не иска и с чат и без чат, няма да пише... Поне досега, когато се заформи дискусия или има въпрос, автора или питащия биват помолени да си отворят тема. Така, че това не е серьозен аргумент чата да не бъде нонстоп. Яворе, казваш разисква се и отива в архива, еми това става вечер, когато е пуснат, по тази логика да се махне изобщо ли? НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН!
Последна промяна niki 67 на 24 Юни 2015, 21:00, променена общо 1 път
Голям човек е дакела... http://vbox7.com/play:0c20b2d741&start=2
Аватар
niki 67
 
Мнения: 408
Регистриран на: 29 Юни 2014, 08:20
Местоположение: Гр. Сливница

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 24 Юни 2015, 21:14

haifisch написа:
niki 67 написа:Тук ли е мястото на тези снимки?

Как поне веднъж не намери нещо положително в мой пост??? :ef4:

поста си е супер човек ма начина за казване че си е за страхотна нова тема беше малко по така тука тука ...Никииииииии :gigakach: YETER
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот pscorpions » 25 Юни 2015, 08:55

haifisch написа:
yavor_penev написа:Точно така раждат се идеи за ..... и общо взето там си остават :a5:
според мен чата си е добре така защото хората си наредиха алкохолните запаси по него за години напред. Е за пример чух се вчера с Г-н 67-ми имал към 200 кила ракия и според чата си ги нагласил да са му окей до нова година. Ако се сложи за постоянно чато :ba7: он требе си доизбие мазето за склад :40: :friends:


:cb8:
Чата е за общи приказки, но за съжаление се използва и за обсъждане на идеи и проблеми, които впоследствие остават в хронологията и не могат да бъдат намерени от някой нуждаещ се. Това не е сайт за запознаства, това е форум с претенции за професионален и като такъв е редно диалога да се води в тема в съответния раздел. Иначе, чатове се оформят всяка неделя в София на кафе "Пчелата", във Варна всеки последен петък от месеца в пицария "Тримата мускетари" (имам участие в този "чат"), сигурен съм, че има и други "чат стаи". :40: :2e1:


Чата е за общи приказки, но за съжаление се използва и за обсъждане на идеи и проблеми, които впоследствие остават в хронологията и не могат да бъдат намерени от някой нуждаещ се. --- Защо за съжаление, идеята си е идея, ако ми е дошла на мене на ум ще я пусна във форума, а ако е харесала на някой друг и той може да я пусне - въпрос на желания.Важното е че има идея.

Това не е сайт за запознаства --- Сайт за запознанства звучи по друг начин, говори за други цели. Какво лошо има да се запознаеш с някой в този чат, къде на друго място ще имаш тази възможност точно с този човек. А вече след запознанството продължават контактите на лични, по телефон та даже и на живо. Не виждам причина да бъде спиран чата, който не иска да го ползва да не влиза. Аз искам.

това е форум с претенции за професионален и като такъв е редно диалога да се води в тема в съответния раздел -- Не оспорвам претенциите за професионализъм на форума, след като съм тук значи ми харесва форума. Ако не ми харесва, няма да водя този диалог в момента. Темата е Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com. Смятам, че ще бъде от полза това което предлагам.

Иначе, чатове се оформят всяка неделя в София на кафе "Пчелата", във Варна всеки последен петък от месеца в пицария "Тримата мускетари" (имам участие в този "чат"), сигурен съм, че има и други "чат стаи". :40: :2e1:[/quote][/quote] --- Нали знаеш че не всеки може да измине стотици километри за едно кафе до София или Варна и да си каже пет приказки с хората, а тук без никакви разходи и губене на време за път може. А защо да не може да каже добро утро и хубав ден на всички.
Не знам защо изобщо спорим. Какъв е проблема да не се натисне бутона КРАЙ на чата?
Аватар
pscorpions
 
Мнения: 73
Регистриран на: 22 Сеп 2014, 10:17

ПредишнаСледваща

Назад към Правила на форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop