Мини драга 12в

Re: Мини драга 12в

Мнениеот mariotodorov » 15 Дек 2015, 22:53

любо написа:
mariotodorov написа:Ситото е заради водопада там за да неблъска вурху останалия материял,''пънч плейт''ако има такъв,хахах,,идеята ми за нея е от клипчета в нета.пробвах и без нея но по големите камъчета спират в началото а така се позасилват и изчезват

Това със струпването на камъчета в началото го има и при мене, направи ми впечатление, че 90% от златинките са се скрили между камъчетата и има трябва много силна вода да ги извади от там.

Камъчета се струпват но са от порядъка на над 2 см когато са плоски и се получават неблагоприятни вихри около тях и в непосредствена близост всичко е чисто и нищо неостава. Матеряла трябва да ''ври'' да е динамичен не статичен защото няма очистване на лекия така и отгоре става една пързалка.
Аватар
mariotodorov
 
Мнения: 80
Регистриран на: 14 Дек 2015, 21:05
Местоположение: Варна

Re: Мини драга 12в

Мнениеот mariotodorov » 15 Дек 2015, 23:00

admin написа:
mariotodorov написа:https://m.youtube.com/watch?v=Evh6ZjJLZ6k#
Ето и клипчето

Марио,здравей,и добре дошъл във форума :9d:
Гледах внимателно клипа,наклона е много голям,поне от това което се вижда.Доста дълъг улей,което пък от своя страна е почти невъзможно да изпускаш :96:
Имам и въпрос?!
Приблизително,колко време работиш,без зареждане на акумулатора?


Здр admin,благодаря за гостоприемството, наклона го правя на 8 градуса. Може би е някаква зрителна измама на клипа.
Дължината е 120 см
Улеят го ползвах за удължение само веднъж за проба на неговата стелка иначе използвам само драгичката.
Досега не ми се е налагало да зареждам акумолатора. Работя спокойно 6 часа с 2 .т.е. На всеки 2 часа за 10 15 мин прекъсвания за почивка понеже все съм сам
После въртя ключа и паля без проблем
Несъм имал проблем досега.
На клипа мястото ми позволява да работя без да махам акумолатора
Аватар
mariotodorov
 
Мнения: 80
Регистриран на: 14 Дек 2015, 21:05
Местоположение: Варна

Re: Мини драга 12в

Мнениеот магдалена » 15 Дек 2015, 23:57

Здравей колега. Драгата ти е екстра,щом улавя и финното. В крайна сметка това съоръжение е правено да улесни и увеличи добива на притежателя си,а ти казваш че си доволен,щом като покрива твойте изисквания и тези на терена значи всичко е ок и няма какво повече да искаш от драгата. :96: А колкото до финното злато-не го пренебрегвай,то винаги е повече от едрото и го има на всякъде.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1567
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Re: Мини драга 12в

Мнениеот mariotodorov » 17 Дек 2015, 16:00

Сега след 10 дни пак ще влезе в употреба и ще видим наново каква раб върши.
Ще добавя още някое клипче понеже има 1 -2 леки козметични промени и ще снимам и резултатите .
Южна България ме зове,нямам търпение да идва 26,27 декември
Аватар
mariotodorov
 
Мнения: 80
Регистриран на: 14 Дек 2015, 21:05
Местоположение: Варна

Re: Мини драга 12в

Мнениеот admin » 19 Дек 2015, 20:59

mariotodorov написа:Южна България ме зове,нямам търпение да идва 26,27 декември

Ние пък,ще изчакаме клипчето с интерес :59:
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Предишна

Назад към Направи си сам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop