Необходими атрибути за откриване на първите златинки.

Re: Необходими атрибути за откриване на първите златинки.

Мнениеот haifisch » 14 Юни 2015, 20:06

yavor_penev написа:Здравейте,
много хора смятат че направата на драга от начинаещи ще им помогне да натрупат опит и едва ли не злато. Приятелски апел не правете тази грешка, още повече с цолажи от 2 на горе. Бързо ще се откажете, ще останете с големите капиталовложения и надежди, да не говорим за калпавите материали,коищо ще вложите защото така някой е казал или написал. Начинаещите рибари не се мятат директно за акули а отскачат до близкия яз за слънчаци!!


Много, много добре написано. Човек като чуе за злато и полудява. Започва да сънува кюлчета. Действителността е по друга... Малцина са онези, които вадят злато за да се издържат, но те са дали живота си да изучат този занаят. Новобранеца може единствено да спечели приятни емоции. :beer:
Не бъркай личността ми с поведението ми. Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти.
Аватар
haifisch
 
Мнения: 209
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 10:59
Местоположение: Бургас

Re: Необходими атрибути за откриване на първите златинки.

Мнениеот Borkata2 » 31 Яну 2017, 12:29

Имам въпрос относно лопатата дървена или метална е по-добре харесал съм две моля за мнение :59:
http://palatki.bg/camping-gear/folding- ... ampinghtml
И
http://www.home-max.bg/universalna-kump ... a-fiskars/
Аватар
Borkata2
 
Мнения: 20
Регистриран на: 14 Яну 2017, 19:45
Местоположение: Банкя

Re: Необходими атрибути за откриване на първите златинки.

Мнениеот магдалена » 31 Яну 2017, 13:43

Мойто мнение е за втората лопата. Тя е по-добра според мен, и самата извивка на дръжката е по-удобна за работа. Въобще като цяло е по-удобна за работа. Но това е мнението на мен и на мъжът ми.
Не бъди копие на другите, светът цени оригиналите.
Аватар
магдалена
 
Мнения: 1567
Регистриран на: 12 Ное 2015, 01:05
Местоположение: село Ракита

Предишна

Назад към Видове съоръжения за добив на речно злато

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop