Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

moderator:магдалена

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 26 Юни 2015, 05:33

pscorpions написа:
yavor_penev написа:[quote="admin"
аз мен от против ме редиш надявам се знаеш че дори съм против въобще да го има ама аде за малко става


А защо си против ако не е тайна?

имам наблюдение какво се случва и се е случвало с пресрасни форуми при пускането на чат към тях...запитвания вътре отговори там теми покрити с прах и паяжини. както и тук запитване в чат ...отговор в чат а въпросите са интересни конструктивни отговорите също ...нещата заминават в архива на чата...и така отново и отново. пък няма кой да седи и да казва на всеки това е за тема еди коя си това за друга и т.н. или като го каже да очаква да има запитване в стара или нова тема при положение че на втори или трети пост има отговор към него. това е. аз да попитам ти защо толкова държиш да има целодневен чат при условие че през деня няма по постоянни и продължителни престои на колеги във форума. Сама каза че чата е за разпускане. Човек разпуска след края на работния ден и в почивните дни до колкото съм запознат чат тогава има нали !?
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот haifisch » 26 Юни 2015, 05:48

yavor_penev написа:имам наблюдение какво се случва и се е случвало с пресрасни форуми при пускането на чат към тях...запитвания вътре отговори там теми покрити с прах и паяжини. както и тук запитване в чат ...отговор в чат а въпросите са интересни конструктивни отговорите също ...нещата заминават в архива на чата...и така отново и отново. пък няма кой да седи и да казва на всеки това е за тема еди коя си това за друга и т.н. или като го каже да очаква да има запитване в стара или нова тема при положение че на втори или трети пост има отговор към него. това е. аз да попитам ти защо толкова държиш да има целодневен чат при условие че през деня няма по постоянни и продължителни престои на колеги във форума. Сама каза че чата е за разпускане. Човек разпуска след края на работния ден и в почивните дни до колкото съм запознат чат тогава има нали !?

:59:
Чата ще провали форума. Дори и да не се обсъждат професионални въпроси хората, които чатят ще забравят да поглеждат темите. Няма ли дейност много хора ще забравят и да влизат. Чата по скоро би трябвало да е личен между регистрираните колеги. Така ще може да се попита някой, нещо по бърззичко. Иначе, има скайп, вайбър и ред други програми специализирани да предоставят тази услуга.
Не бъркай личността ми с поведението ми. Личността ми е това, което съм аз, а поведението ми зависи от това кой си ти.
Аватар
haifisch
 
Мнения: 209
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 10:59
Местоположение: Бургас

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот Eli » 26 Юни 2015, 06:56

Взели сме решение,чата да е активен в съществуващия си график и така ще бъде,за сега.Аз,лично,също съм против него като цяло,но сме взели компромисно решение.Ако темите зациклят,чата-изчезва безвъзвратно!
Ако имате други предложения или идеи за развитието на форума,давайте ги!Всеки един пост се разглежда и обсъжда от Администрацията и ако се окаже удачно предложението-се прилага!
:9d:
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
Eli
 
Мнения: 884
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:52
Местоположение: Варна

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот yavor_penev » 26 Юни 2015, 11:41

Приемам решението на администрацията на форума, но нали тази тема е точно за това - Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com, преценила съм че моето предложение ще допринесе за развитие на bgzlato.com - въпрос на виждане и преценка, която не е от бездействие, а от опит.
Така е взето е в напредвид и опита също така и предложението за развитие на форума. След тежки преговори, допълнителни дообосновки за чат, постоянен или не, се взе тежкото и трудно спечелено решение за сега чата да работи на съществуващото му в момента работно време. От тук на сетне ще има нарушаване на т.18 от правилата в 100% и още няколко други точки на 73.33334% -относно разискване по същото предложение. Моля и за други предложения. Също така моля ви никой да не смята че ако предложението му не е изпълнено и влязло в сила е свързано с някакво лично отношение. Всяко предложение се предава за разглеждане към оперативен съвет за анализ със необходимите актуални технически и икономически анализи на свързаните подсистеми в план за управление на форума, план на матрицата на взаимодействие с други форуми и организации и РАМС плана за развитие на форум бгзлато.
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот admin » 04 Юли 2015, 16:03

Всичко което не е по-темата отива в архив.
Чата ще бъде пуснат утре сутрин,и ще функционира както и до сега.
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот глигана » 05 Юли 2015, 11:55

:96:
Аватар
глигана
 
Мнения: 81
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 11:41
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот глигана » 05 Юли 2015, 12:00

Ако може да помоля администрацията да се направи часовника да показва като в цял свят 8 часа за сутрин и 20 часа за вечерта. :59:
Аватар
глигана
 
Мнения: 81
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 11:41
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот admin » 07 Юли 2015, 20:39

глигана написа:Ако може да помоля администрацията да се направи часовника да показва като в цял свят 8 часа за сутрин и 20 часа за вечерта. :59:

Часовника може да си го оправи всеки от потребителския панел.Ако някой неможе,или среща затруднения,да пише на администрацията или тук.
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1253
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот глигана » 08 Юли 2015, 20:27

Благодаря админе
Аватар
глигана
 
Мнения: 81
Регистриран на: 14 Сеп 2014, 11:41
Местоположение: София

Re: Препоръки за приложения и развитие на bgzlato.com

Мнениеот ОПЕЛ ФЕН » 17 Окт 2018, 22:26

много съм доволен от администрацията коректни и ссправедливи :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96: :96:
ако немаш опел значи немаш ништо 0888619795
Аватар
ОПЕЛ ФЕН
 
Мнения: 674
Регистриран на: 30 Яну 2018, 17:50
Местоположение: костинброд

ПредишнаСледваща

Назад към Правила на форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

BGtop