Колеги

Колеги

Мнениеот Eli » 13 Окт 2014, 07:16

Здравейте колеги от всички форуми,свързани с хобито промиване на самородно злато!
Бих искала да изкажа позицията си,относно последните поредни разправии и писаници:
Хобито е едно,никой не открива топлата вода,темите,които се публикуват са стандартни и обичайни за всички форуми и е нормално да ги има.Потребителите са тези,които си избират къде да четат и пишат! Нали не смятате,че някой ще започне да измисля нова терминология,само защото,някой е решил,че определена думичка е негов патент?По тази логика,след БГ Драга,не трябва да има нито един друг форум,защото там има теми и информация за всичко под различна форма.Ако,някой ми покаже тук копиран от друг форум пост ,без да е упоменат източника,бих се съгласила,аз също поназнайвам това онова...Хайде,ако обичате,да не се занимаваме с глупости и всеки да си развива форума както намери за добре!Нямам нищо против нито БГ Проспектор,нито Репата,нито БАТСЗМ,нито никой!Против съм простотиите,които се пишат къде ли не,включително и във Фейсбук!Разбирам,че всеки се бори за потребители,но,кажете ми,това ли е начина?!Единия,велик,другия по-велик,третия най-велик...Всички сме равни,някои знаят повече,други по-малко,някои са корифеи в областта-това са хора,които се броят на пръсти,всички знаем кои са и което е по-важното в случая- не парадират с каквото и било!Защо ли....?!Постовете им са високо ценени и се четат от всички-уважавам тези хора!Да не говорим,че някои изобщо не пишат по форумите!
И престанете да пищите на ляво и на дясно това "заедно",че вече не е интересно!Не може да викаш "всички заедно" и в същото време да отричаш всички останали!Когато отидох на сбирката на Репата във Вършило,някои(не всички,подчертавам) от проспекторите скочиха като ужилени-защо съм отишла на негова сбирка.Да,същите тези,които сега му ръкопляскат!След като се върнах от събора на БАТСЗМ в Гурково,пак същите приказки!Е,до кога,да му се невиди!!!Не ми стана ясно,обаче, защо не трябваше да ходя?Не само,че не се чувствам виновна,че съм отишла,ами и пак ще отида,когато имам възможност!Защото искам да съм заедно с всички.Какво ме интересува кой кой е,какъв е,защо е такъв и т.н.,това не е моя работа!Така като гледам и хората не ги интересува,събират си се,обменят си опит и знания,купоняват си и хич не им пука!Има няколко човека,които създават истерии около всичко това,не разбирам защо го правят и какво се мъчат да постигнат,според мен ефекта е обратен,но това е мое мнение!
Да не пропусна да отбележа, радвам се,че форума БГ ЗЛАТО се чете от всички,макар и като гости,там поне сме заедно! :59:
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
Eli
 
Мнения: 884
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:52
Местоположение: Варна

Re: Колеги

Мнениеот saandooo-BIG AL » 13 Окт 2014, 08:11

Пак съм изпуснал нещо.Тоя път какво пак си ,,направила,, или сме ,,направили,,Не им се нервирай,пий вино/щото там е истината/ и гледай философски на нещата.Успехите и неуспехите, живота ги измерва по друг начин,не с плюване по хората и врещене с цяло гърло колко ти пречат другите!
копам седнал,що не мога легнал
Аватар
saandooo-BIG AL
 
Мнения: 251
Регистриран на: 28 Юни 2014, 16:54
Местоположение: ШОП

Re: Колеги

Мнениеот yavor_penev » 18 Окт 2014, 05:41

saandooo написа:Пак съм изпуснал нещо.Тоя път какво пак си ,,направила,, или сме ,,направили,,Не им се нервирай,пий вино/щото там е истината/ и гледай философски на нещата.Успехите и неуспехите, живота ги измерва по друг начин,не с плюване по хората и врещене с цяло гърло колко ти пречат другите!

ей шшшш гоЛУем си както винаги :bc: :39:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Колеги

Мнениеот joto11 » 24 Окт 2014, 21:06

Здравей Ели. Според мен наистина е по добре да се държат колегиални контакти с всички. Аз не членувам никъде, но бих искал да мога да разговарям с всички. Мисля, че има какво човек да научи от доста хора. Не знам дали си давате сметка във всичките форуми в момента какво се случва. Случва се един ОБУЧИТЕЛЕН и ИНОВАЦИОНЕН процес, който е етествен и в конкурентна среда. Това ще доведе до едно голямо израстване на сериозни ЗЛАТОТЪРСАЧИ и до повишаване нивото на целият бранш като цяло. Допускам, че вече има готови специалисти, които с радост биха се спуснали не само у нас, а и в интересни други райони. Вече започвам да виждам експедиций. Това е положително. :59: :96: :2e1:
joto11
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 13:05

Re: Колеги

Мнениеот Eli » 25 Окт 2014, 13:55

joto11 написа:Здравей Ели. Според мен наистина е по добре да се държат колегиални контакти с всички. Аз не членувам никъде, но бих искал да мога да разговарям с всички. Мисля, че има какво човек да научи от доста хора. Не знам дали си давате сметка във всичките форуми в момента какво се случва. Случва се един ОБУЧИТЕЛЕН и ИНОВАЦИОНЕН процес, който е етествен и в конкурентна среда. Това ще доведе до едно голямо израстване на сериозни ЗЛАТОТЪРСАЧИ и до повишаване нивото на целият бранш като цяло. Допускам, че вече има готови специалисти, които с радост биха се спуснали не само у нас, а и в интересни други райони. Вече започвам да виждам експедиций. Това е положително. :59: :96: :2e1:

Така е,Йото,радвам се че споделяш мнението ми,разбира се както и много други колеги и Ви благодаря за което! :39:
Когато създадохме този форум,отзивите бяха много и коренно различни,което е нормално.Тогава казах, сега пак казвам-няма драма да има повече форуми на една и съща тематика,от това може да спечелят само потребителите,защото средата става конкурентна и всеки,в старанието си да привлече колкото си може повече хора,дава най-доброто от себе си! :59:
Резултатите вече започват да се виждат :96: ,
а интересното тепърва предстои....! :devil:
:9d:
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
Eli
 
Мнения: 884
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:52
Местоположение: Варна

Re: Колеги

Мнениеот GOLDENBOY » 26 Окт 2014, 13:12

Според мен в това което се случи последните десетина месеци няма нищо чудно. То цялото общество се "прегрупира" по съзнание и убеждения та камоли нашата малка гилдия, в която освен основната житейска дилема има и "жълти" емоции. Нормално и естествено развитие е създаването на нови форуми, нови идеи и нови страсти, които идват благодарение на това че след като се получи разделение дойде и по-свободно мислене , независимост и нови възможности за постигане на целите.Е....кой е успял и кой не , важното е че има меропрятия и дейност. Не виждам смисъл в някакво съревнование и класиране, което наистина за някои е самоцел, но тяхна си работа. И аз четох темата която Ели визира, която наистина е нещо крайно и ненужно повдигане на напрежение, което няма да доведе до нищо съществено и положително. Това че някой не харесва друг не е от значение. Ами и аз не държа да ме харесват , защото и аз не харесвам много от колегите, но това не означава че трябва да го отразявам и афиширам. Друг е въпроса че каквото повикало -такова отговорило. Просто страстите трябва да улегнат и времето ще ги отнесе а защо ли не да ги превърне в жълт прах :59: . Всеки да прави това, което смята за добре и да не пречи на другите. Толкова е лесно, че другото си е направо трудно. :9d:
GOLDENBOY
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Окт 2014, 20:49

Re: Колеги

Мнениеот 123321 » 26 Окт 2014, 17:58

На Говежда ви казах,подържайте форума чист,и резултатите ще са налице.Поздравявам ви,че не се поддадохте на провокации,и вървите във вярна посока :96:
123321
 
Мнения: 112
Регистриран на: 29 Юни 2014, 12:39
Местоположение: гр.Трън

Re: Колеги

Мнениеот yavor_penev » 26 Окт 2014, 18:18

123321 написа:На Говежда ви казах,подържайте форума чист,и резултатите ще са налице.Поздравявам ви,че не се поддадохте на провокации,и вървите във вярна посока :96:

:39: :39: респект към всички колеги държащи правилна хигиена на комуникация, с добър тон и най-вече използващи форума по правилно предназначение и разващи го в правилна посока. :96: :96: :96:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55


Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

BGtop