Лек за болежките от хобито.

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот yavor_penev » 08 Мар 2016, 10:08

любо написа:
КАЯ написа:Бе този лек го прилагам като ходя за риба. Излежаване по сенките и много бира, но от 72-ра от както ме боли кръста не помня и ден да ми е минавал, въпреки редовните процедури с излежаването когато мога , разбира се.

Така е, един път стане ли, влачиш болежката до край! :ba7:

Мани не думай. Ужасно е ако е истина :ef4: :ba7: :ba7:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Лек за болежките от хобито.

Мнениеот Znahara555 » 08 Мар 2016, 16:10

В Китайската медицина се казва, че когато вярваш ,че ще оздравееш, наполовина си оздравял, ако не вярваш - и най собрият доктор не може да ти помогне. Колега в библията, в която не вярваш е написано, че за всяка болка има билка. Просто не си уцелил времето и мястото за твоето лечение. Понеже не вярваш в Бога, Той ти дава изпитание, а ти сам си го разталкувай. Сега понеже пишеш ,че си инжинер. Малко наука. От преди месец ходих за злато и така ме издуха че получих ишиас (възпаление на седалищните нерви) , много неприятни болежки. С какво ли не се мазах, резултатът беше плачевен. Ту утихне, ту се активира. Да спомена,че разбирам от кремове за такива проблеми. Сетих се ,че имам апаратче за йонофореза. Двата електрода (+) беше сребърна пластина с висока чистота на среброто 999, другият (-) беше медна пластина. И двата бяха обвити с тензух. На положителния му слагах периодично сребърна вода "Аркол" - 3мг/л (концентрация), на другия - разтвор от сода за хляб (на него се образува киселина и за да не разрани кожата е содата). С потенциометъра регулирах правия ток на апаратчето (трябва да се почувства поносимо боцкане). Плюсовият електрод го слагах на болното място, а другият срежуположно . Процедурата на ден я почнах от 15 минути и всеки ден увеличавах времето с 10 минути. Докато стигнех процедура от 1 час. Йонофорезата може да се използва още при лумбаго , възпаление на простатата, кожни възпаления, ставни и мускулни болежки. На времето излекувах простатата на баща ми (хипертрофия на простатата). Сега се чувствам сравнително по добре. Не зная параметрите на апаратето, но през него тече сравнително ниско напрежение на прав ток , но с по голям ампераж. Колоидното сребро ,където напипа възпалителен процес веднага го тушира. Освен това си поръчах по голямо количество от сребърната вода за вътрешно прочистване на организма. На практика тя унищожава наг 650 вида бактерии и вируси и над 100 вида патогенни гъбички. Във форума участвам в сайта " Билки... За допълнителна информация 087 817 26 37.
Аватар
Znahara555
 
Мнения: 63
Регистриран на: 26 Фев 2016, 18:37

Предишна

Назад към Всичко за златото - споделен опит

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 2 госта

cron
BGtop