Аквамарин

Re: Аквамарин

Мнениеот yavor_penev » 10 Дек 2015, 08:32

Не знам разходка или не от моята камбанария и на друг колега нещата
Седят така. Изгоряха му, ми последните почивни дни за 2015 а можеше да си ги пусна по коледа и н.г. крайно съм разочарован Кире. Разходка или не значение няма, плановете са си планове. Това е моето мнение така ги виждам аз нещата, а за експедиция на там не се говори от днес или вчера а от месеци, така че е нормално човек пожелал да присъства да си подреди и графика. Ако имам въобще експедиция пожелавам на участниците много успехи
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Аквамарин

Мнениеот admin » 10 Дек 2015, 21:07

yavor_penev написа:Не знам разходка или не от моята камбанария и на друг колега нещата
Седят така. Изгоряха му, ми последните почивни дни за 2015 а можеше да си ги пусна по коледа и н.г. крайно съм разочарован Кире. Разходка или не значение няма, плановете са си планове. Това е моето мнение така ги виждам аз нещата, а за експедиция на там не се говори от днес или вчера а от месеци, така че е нормално човек пожелал да присъства да си подреди и графика. Ако имам въобще експедиция пожелавам на участниците много успехи

Не съм много съгласен.Не е имало дати за да си провали който и да било отпуската,камо ли някой да си взема такава без да е сигурно каквото и да било.Доколкото аз знам,Човекът който е в час с нещата за аквамарина,не е на разположение.Съответно,няма как да има такава експедиция,само и само,да се обикалят баирите напразно.
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Аквамарин

Мнениеот yavor_penev » 11 Дек 2015, 07:59

admin написа:
yavor_penev написа:Не знам разходка или не от моята камбанария и на друг колега нещата
Седят така. Изгоряха му, ми последните почивни дни за 2015 а можеше да си ги пусна по коледа и н.г. крайно съм разочарован Кире. Разходка или не значение няма, плановете са си планове. Това е моето мнение така ги виждам аз нещата, а за експедиция на там не се говори от днес или вчера а от месеци, така че е нормално човек пожелал да присъства да си подреди и графика. Ако имам въобще експедиция пожелавам на участниците много успехи

Не съм много съгласен.Не е имало дати за да си провали който и да било отпуската,камо ли някой да си взема такава без да е сигурно каквото и да било.Доколкото аз знам,Човекът който е в час с нещата за аквамарина,не е на разположение.Съответно,няма как да има такава експедиция,само и само,да се обикалят баирите напразно.

Здравей,
Много добре знаеш, знаем че дати имаше. Не тук, не поместени в форума. После малко се изтеглиха. Както и да е ...няма ги тук датите..и не ги е имало никога-по желание на Киро..но това не значи че не е имало такива коментирани и спрягани за експедиция.!?
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Аквамарин

Мнениеот Kiril62 » 15 Юли 2016, 14:33

Аквамарин от Източните Родопи.

аквамарин1.jpg
аквамарин1.jpg (41.4 KiB) Прегледано 7434 пъти
Аквамарин 2.jpg
Аквамарин 2.jpg (42.21 KiB) Прегледано 7434 пъти
0888654620 Председател на БАТСЗМ
Kiril62
 
Мнения: 231
Регистриран на: 28 Юни 2014, 17:14
Местоположение: София

Re: Аквамарин

Мнениеот любо » 15 Юли 2016, 18:17

Евала Кире!!! Добро аквамаринче, малко е , но е аквамарин. :59: :96:
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Re: Аквамарин

Мнениеот admin » 16 Юли 2016, 21:55

Kiril62 написа:Аквамарин от Източните Родопи.

аквамарин1.jpg
Аквамарин 2.jpg

Никак не лош,доста избистрено и най-важното,от БГ :96:
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Предишна

Назад към Минерали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron
BGtop