Моите места

Моите места

Мнениеот GOLDENBOY » 19 Окт 2014, 09:32

В тази тема ще показвам конкретни места открити от мен и ще описвам подробности как ,с какво, кога и най-важното колко и какво е златото. :59:
Ето и първото. Намира се след ц. Церовене. Стига се до него по добър черен път. Дори и ако е мокро е проходимо. Не ходете там след дъжд, защото реката залива мястото. Ще гонамерите в тревните чимове, които са останали по коритото.Ако сте здрав копач на метър дълбочина излизат доста добри жълтурчета. Отгоре в тревата златото е на много тънки люспи и ситно, но е много :2e1: Подходящо е за начинаещи , защото веднага на втората минута ще му видят цвета и после отърваване няма :cb8: . А и няма да се лутата, защото си личи къде сме шетали :fe4:
Ето и клип от сниман на самото място. https://www.youtube.com/watch?v=J-P5oyqKgwU
Прикачени файлове
karta na mjastoto 2.jpg
karta na mjastoto 2.jpg (58.88 KiB) Прегледано 7598 пъти
karta na mjastoto.jpg
karta na mjastoto.jpg (167.24 KiB) Прегледано 7598 пъти
GOLDENBOY
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Окт 2014, 20:49

Re: Моите места.

Мнениеот yavor_penev » 20 Окт 2014, 08:20

а Крива бара край Смоляновци за ко не си я споменал :devil: :devil: :40: За рибарите малко да допълня. Извини ме предварително. От Церовене се минава по стар,но здрав мост от другата страна на реката и по черен път се върви посока язовира. Стига се до ямките в старото корито на реката. Има огромни кленове, платики над килограм както и каракуда,щуки и едри костури.
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Моите места.

Мнениеот GOLDENBOY » 20 Окт 2014, 22:56

yavor_penev написа:а Крива бара край Смоляновци за ко не си я споменал :devil: :devil: :40: За рибарите малко да допълня. Извини ме предварително. От Церовене се минава по стар,но здрав мост от другата страна на реката и по черен път се върви посока язовира. Стига се до ямките в старото корито на реката. Има огромни кленове, платики над килограм както и каракуда,щуки и едри костури.

Ходил съм там, но няма нищо. Ако дадеш жокер /точен маркер/ ще ида там и ще дам отзиви.
GOLDENBOY
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Окт 2014, 20:49

Re: Моите места

Мнениеот admin » 21 Окт 2014, 17:35

Аз смятам,че темата е за адмирации,най-малкото,че малцина споделят местата си :96:
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Моите места

Мнениеот gusenica » 21 Окт 2014, 19:44

admin написа:Аз смятам,че темата е за адмирации,най-малкото,че малцина споделят местата си :96:


За съжаление наистина са малцина,аз съм благодарен на колегите от Варна,(когато прохождах) които са споделили местата,колкото и малко да са те в региона
20 човека разделени на 22 групи-КОПАМ САМ
gusenica
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Юли 2014, 23:59

Re: Моите места

Мнениеот admin » 14 Дек 2014, 19:43

GOLDENBOY,какво е положението,след тия буйни води :roll:
Skype:bgzlato.com
Аватар
admin
Администратор
 
Мнения: 1254
Регистриран на: 27 Юни 2014, 22:12
Местоположение: София

Re: Моите места

Мнениеот yavor_penev » 14 Дек 2014, 21:30

златото е по поляните и се събира с лъжица :devil:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55


Назад към Златоносни райони

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron
BGtop