Новак които се интересува от Сливенския район.

Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот jijodi » 07 Мар 2015, 23:40

Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:
jijodi
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Мар 2015, 22:56
Местоположение: Сливен

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот gothic_fan » 08 Мар 2015, 01:36

Здравей, така като гледам има на около 30-40км нагоре, според мен си заслужава! :) А и не пречи ако намериш в района някой опитен да се пробвате и по близките рекички, никога не знаеш откъде ще изкочи златцето.... Успех и да се похвалиш с резултати! :59:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... BnUA&msa=0
Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ....
gothic_fan
 
Мнения: 18
Регистриран на: 24 Фев 2015, 11:32
Местоположение: СеВеРоЗаПад

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот jijodi » 13 Апр 2015, 20:58

нят
:ef4: ма ли сливналий които да споделят това хоби да пиша
jijodi
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Мар 2015, 22:56
Местоположение: Сливен

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот borezlatoto » 13 Апр 2015, 21:38

Сливналии сте като Сливничани - всеки сам си бръмчи.
Бдението и въображението - раждат случая!
Аватар
borezlatoto
 
Мнения: 58
Регистриран на: 24 Фев 2015, 20:22
Местоположение: Албанска федеративна република Сливница

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот PINK_FLOYD » 13 Апр 2015, 21:59

jijodi написа:Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:


Аз знам,поне една със сигурност. :)
Пиши ми на лично и ще ти кажа....но имам,само една молба!
Обещай,че няма да го изкопаеш всичкото,че и мен заведоха и могат да ми се разсърдят :mrgreen:
A patriot must always be ready to defend his country against his government.
PINK_FLOYD
 
Мнения: 80
Регистриран на: 09 Юли 2014, 07:51
Местоположение: Владиславово

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот Eli » 14 Апр 2015, 08:06

jijodi написа:Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:

По 1-и май ще ходя в района и ще ти се обадя да отидем заедно,ако си свободен.Има няколко интересни места,едното ми е любимо.Последния път,когато ходих там,пътя беше пропаднал след дъждовете,дано да са го оправили.Района е златоносен,но не отидеш ли на точното място-мъка-само прашинки.
:9d:
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
Eli
 
Мнения: 884
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:52
Местоположение: Варна

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот vene mitov » 14 Апр 2015, 21:22

jijodi написа:Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:

Зор ще е някой опитен да те заведе на точното място, поне с мен е така. Обаче не се отказвай и щом ти незнаеш дали да обикаляш деретата едвали
някои друг ще ти каже :mrgreen: Не се чуди ами тръгвай докато все още те тресе болестта и знай че може би ще е трудно докато го
намериш, но и този ден ще дойде и ще го помниш винаги. Успех с пробите и един ден помни, че и ти си бил новобранец :9d:
Поздрави!!
vene mitov
 
Мнения: 54
Регистриран на: 25 Фев 2015, 16:27
Местоположение: Централен Балкан

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот Wind » 14 Апр 2015, 23:42

jijodi написа:Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:

Здравей, и аз съм нов в това хоби.Но, ще се опитам кратичко да ти отговоря имайки предвид прекалено кратката ми практика в хобито :) И както един колега вече ти е отговорил, злато има в региона на около 30-40 км от Сливен. Това показа и моя скромен опит. Досега повечко чета и искам да благодаря на всички по стари и опитни колеги които въпреки спецификата на хобито споделят своя опит. Даже успях да направя и 3 излета за времето което се запалих и аз по хобито. И за моя голяма изненада още на втория излет намерих и първите си златинки и това разбира се ме стимулира :)Разбира се не съм успял да намеря още добрата концентрация, но се надявам някой ден и това да стане. Ако желаеш пиши ми на лични и ще ти кажа аз къде ходих, и къде намерих :) Пожелавам ти успех и бързо да се похвалиш с резултати .
:59:
Wind
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Апр 2015, 22:08

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот yavor_penev » 15 Апр 2015, 18:19

Wind написа:
jijodi написа:Здравейте аз съм нов във това начинание.Искам да попитам дали има такива златоносни реки покрай Сливен.Защото сега тепърва се запалих по това хоби и незнам да ли да обикалям сливенските дерета по карандилските реки.Благодаря предварително. :a5:

Здравей, и аз съм нов в това хоби.Но, ще се опитам кратичко да ти отговоря имайки предвид прекалено кратката ми практика в хобито :) И както един колега вече ти е отговорил, злато има в региона на около 30-40 км от Сливен. Това показа и моя скромен опит. Досега повечко чета и искам да благодаря на всички по стари и опитни колеги които въпреки спецификата на хобито споделят своя опит. Даже успях да направя и 3 излета за времето което се запалих и аз по хобито. И за моя голяма изненада още на втория излет намерих и първите си златинки и това разбира се ме стимулира :)Разбира се не съм успял да намеря още добрата концентрация, но се надявам някой ден и това да стане. Ако желаеш пиши ми на лични и ще ти кажа аз къде ходих, и къде намерих :) Пожелавам ти успех и бързо да се похвалиш с резултати .
:59:

100% колегиалност :96: :96: :96: респект колега :39:
Вятъра свири в суха тръстика, завет ми правят бутилки с мастика.
Аватар
yavor_penev
 
Мнения: 1323
Регистриран на: 28 Юни 2014, 11:55

Re: Новак които се интересува от Сливенския район.

Мнениеот любо » 16 Апр 2015, 23:14

Jijodi,не съм ходил във вашия край. Поразрових се и намерих някаква информация, дано ти свърши работа.
Беленска река и притоците - по старите речни тераси в района на селата Гредско, Новачево, Жълт брег,Бяла Паланка и Боров дол.
Успех!
Аватар
любо
Администратор
 
Мнения: 1281
Регистриран на: 29 Юни 2014, 21:41
Местоположение: дървен шоп

Следваща

Назад към Златоносни райони

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron
BGtop